http://sp.gs-pe.com/ally/ekstazi-v-dzhankoe.html

Söyleşi: KADEM bir fikir derneğidir!

Söyleşi: KADEM bir fikir derneğidir!

В Волжском отпраздновали День закладки города Gönderildi.Adım Dergisi in 3. Sayı, Adım Dergisi, Kadın - Erkek İlişkileri, Söyleşi

Тахикардия от курения марихуаны Купить бошки в Пучеж Kadın ve Demokrasi Derneği(KADEM), 2013 yılında kadınların hukuk, siyaset, sanat ve iş dünyası alanlarına girmelerini amaçlayarak kuruldu. Entelektüel kadınlardan bir beyin takımı oluşturmaya çalışan dernek, geleneksel kodlarla modern kazanımları birleştiren bir algı ile ‘’kadın’’ı yeniden tanımlamayı amaçlamakta. Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü hocalarından Yrd. Doç. Filiz Cicioğlu’nun da yönetiminde bulunduğu

follow link source link KADEM Sakarya Temsilciliği 26 Aralık 2014 tarihinde kuruldu. KADEM Sakarya Temsilcisi Yrd. Doç. Hülya Terzioğlu Adım Dergisine KADEM’i anlattı:

follow site KADEM’in komisyonlardan oluşan bir yapısı vardır. Akademi komisyonu, hukuk komisyonu, eğitim komisyonu, iş dünyası komisyonu, toplumsal farkın-dalık komisyonu, dış ilişkiler komisyonu, temsilcilikler komisyonu gibi her bir çalışma alanına ilişkin komisyonumuz vardır. İlgili kurumlara raporlar hazırlamak, toplantılar, seminerler ve çalıştaylar düzenlemek gibi pek çok çalışma alanımız mevcut. KADEM uluslararası projelerde de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın çalışmalarında da yer almaktadır. Pek çok kanuna ilgili şerhler koyan raporlar sunmuştur. Çalışmalarımız hem Türkiye’de ki  STK’lar hem de uluslararası STK’lar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Genel merkezimiz İstanbul’da olmak üzere Gaziantep, Denizli, Konya, Ankara ve Sakarya’da temsilciliklerimiz vardır. Sakarya Temsilciliğimizde 100 civarı üye ve altı komisyonumuz vardır.

Купить Кокаин в Волхове  

http://casino-frespins.ru/entrust/velosipedi-stels-2017-goda-1-skorost.html ‘’ follow url TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ’’ DEĞİL, ‘’TOPLUMSAL CİNSİYET ADALETİ’’

here Yürüdüğümüz yolda en önemli kavramımız ‘’toplumsal cinsiyet adaleti’’dir. KADEM olarak sadece sorun oluşturan alanlarda değil, eksik gördüğümüz alanlarda da çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’da 5.000 kadının katılımı ile ‘’Kadının yasal hakları seminerleri’’ gerçekleştirdik. Bu seminerler Nisan 2015’de Sakarya’da da başlayacak. Ayda bir kez gerçekleştireceğimiz seminerlerde amacımız kadınları varolan haklarından haberdar etmektir.

Закладки россыпь в Братске  

купить Гарсон Малгобек россыпь в Омутнинске REAKSİYONER OLMAYI DEĞİL AKSİYONER  купить Ганджа Куса OLMAYI SEVİYORUZ.

http://rajsons.org/accuracy/kupit-zakladki-ekstazi-v-solnechnogorsk-2.html ANTİ-TEZCİ OLMAYI  купить Винт Таруса DEĞİL TEZCİ OLMAYI SEVİYORUZ.

 

KADEM’de verilen eğitimler kadının yaşantısını sorgulamasına sebep olan eğitimler değillerdir. Kadınları sorunlarının çözümü için sağduyulu bir dil kullanmaya teşvik ediyoruz. Bugüne kadar feminist söylemler hep reaksiyoner tavır göstermişlerdir. Bu sebeple erkekler tarafından ‘’anlaşılamaz’’ ve ‘’itici’’ görülmüşlerdir. Biz ise uzlaşmacı tavırları sergileyen kadınların ortak aklı harekete geçirmekte başarılı olacağına inanıyoruz. Olaylara tepkimizi ise afişler hazırlayarak, basına açıklamaları yaparak, yeri geldiğinde sokağa çıkarak gösteriyoruz. Ama KADEM olarak sokakta görünür olmaktan çok işin hukuki ve siyasi boyutuna dahil olmayı tercih ediyoruz. Sokağa çıkmayı somut sonuç doğurmadığı ve manipülasyona açık olduğu için tercih etmiyoruz.

 

Закладки MDMA в Миньяре NEDEN ‘’KADIN VE DEMOKRASİ’’ DERNEĞİ?

 

Yaşadığımız yüzyılın dünya görüşü demokrasidir. Gelişen demokrasiden en çok kadınlar yararlanacaktır. Demokrasinin gelişmemesi demek toplumun yarısını oluşturan kadınların gelişmemesi, haklarını kullanamaması demektir. Demokrasi beslenmez ise kadınların özgürlükleri göz ardı edilecektir. Kadını fikri anlamda beslemek geleceği beslemek demektir. Erkeklerin cinsiyet eksenli değil adalet eksinli bakmasnı ve ehliyetimizin cinsiyetlerimizin önüne geçmesinin amaçlıyoruz.

http://phanthang.net/animalism/kupit-ekstazi-v-hotkovo.html SÖZÜ DİNLERİZ, GÜZELİNE  follow TABİ OLURUZ

Görüşleri farklı dahi olsa herkesi KADEM’e bekliyoruz. Bütün kadın dernekleri ile görüşmeler yapabiliriz. Farklı görüşlerdeki herkesi dinlemeye açık bir derneğiz.

Görüşleri farklı dahi olsa herkesi KADEM’e bekliyoruz. Bütün kadın dernekleri ile görüşmeler yapabiliriz. Farklı görüşlerdeki herkesi dinlemeye açık bir derneğiz.

Söyleşi: Pelin Gül – Mart 2015

 

www.adimdergisi.org – Sayı – 3 – 2015

 

Hakkında Adım Dergisi

Cevap Ver.

Üste Çık
For daughter sparingly bad the sink past
generic Lasix acquire dopoxetine